Gebruik tot maximaal een halve theelepel per dag en bij voorkeur ten tijde van je maaltijd.
Vitamine C is goed voor de ondersteuning van:
je natuurlijke energie in je lichaam.
collageenvorming in de huid.
de houdbaarheid van producten
voorkomt het bruin worden van fruit
bevat geen geur- en smaakstoffen
De Vitamine C (ascorbinezuur) is afkomstig uit China en is GMO vrij.
Vitamine C is betrokken bij verschillende fysiologische processen, zoals de vorming van bindweefsel, de opname van ijzer en instandhouding van het immuunsysteem. Hoewel de meeste dieren in staat zijn vitamine C zelf aan te maken, is het voor de mens een essentieel nutriënt dat enkel uit voeding kan worden verkregen. De belangrijkste bronnen van vitamine C zijn citrusvruchten en andere soorten fruit, evenals de groeiende uiteinden (knoppen en scheuten) van verscheidene planten. De vitamine wordt vaak als antioxidant toegevoegd aan levensmiddelen. Het E-nummer van ascorbinezuur is E300. (Bron Wikipedia)
De producten van de Kruidenbaron worden verpakt en/of bewaard bij bedrijven waar men ook producten met allergenen zoals noten, pinda, mosterd, selderij, gluten, sesam, soja en sulfiet verwerkt. Ondanks alle goede voorzorgen is het mogelijk dat deze producten sporen van deze allergenen bevatten.
Op werkdagen besteld voor 15.00 uur, dezelfde dag verzonden. LET OP, door de extreme weersomstandigheden kunnen bestellingen een paar dagen langer onderweg zijn.